Let's speak English!

Мабуть, всімвідомо, що 2016 рік в Україні оголосили роком англійської мови!!!

Англійську треба вивчати!  Англійською треба розмовляти! Англійською потрібно гарно володіти!

Для цього є ряд причин (чи мотиваційних чинників):

По - перше, і це загальновідомий факт, що вивчення іноземних мов розширює інтелектуальні можливості людини. Доведено, що кожна людина має шанс істотно підвищити свій інтелект - для цього потрібно вивчити хоча б одну іноземну мову. Вчені впевнені, що оволодіння нею допоможе порозумнішати в будь-якому віці (у дитинстві освоєння іншої мови допоможе розвинути інтелектуальні навички, а в літні роки відстрочить наступ старіння), а головне - змінить погляд на світ!

 

По-друге, Україна останнім часом поліпшила свої позиції в рейтингу знання населенням англійської мови. (Невже?! І ура!!!) Серед країн, де англійська не є основною мовою, найкраще її знають у Швеції, Нідерландах і Данії.До лідируючих країн потрапили також Естонія і Польща, а Україна випередила в цьому рейтингу Францію та Росію, що зайняли 37 і 39 місця, відповідно, піднявшись із 44 місця на 23.  Я горджуся нами, якщо чесно! Але можна й поліпшити цей результат та увійти в першу десятку чи навіть у п’ятірку!

По-третє, в 60 країнахсвіту – англійськамовамає статус офіційної. Вона також є лідеромсередкористувачівІнтернету і самеїїназиваютьголовнимінструментомнавчаннясучасності.

По-четверте, володіння англійською у сучасному світі – це безмежна кількість opportunities, як люблять казати в Америці, тобто багато нових можливостей, які відкриваються для того, хто володіє цією мовою. Це і подорожі, і освіта закордоном, і нові горизонти у працевлаштуванні та провадженні бізнесу. Цей список постійно поповнюється новими перевагами та opportunities для тих, хто поставив собі за мету вивчити англійську мову!

Тожпочинаймодрузі! Вивчаймо англійську!

В цьому році і назавжди модно розвивати свій інтелект, поліпшувати позиції України в рейтингу знання населенням англійської мови (давайте покажемо всьому світу, чого ми варті!), користуватися головним інструментом навчання сучасності та використовувати можливості, які дає нам володіння англійською мовою! Let's speak English!

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.