"Pearl" відкриття

 

Ідея відкриття англійського клубу прийшла одразу. Проаналізувавши різні методики та програми, ми вирішили розробити свою власну систему навчання, намагаючись врахувати вікові особливості дітей. Так як переважна більшість наших слухачів були діти молодшого та середнього шкільного віку, то було спільно вирішено назвати англійський клуб «Перлина». Настав хвилюючий момент відкриття. На свято були запрошені казкові герої, які проводили цікаві конкурси ,співали та розважали наших маленьких слухачів. Фінальною частиною нашого свята була посвята у члени нашого клубу, де кожен отримав наш фірмовий значок.

View the embedded image gallery online at:
https://www.harvard.in.ua/our-history#sigProGalleria0476cc8279
joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.