Загальна інформація

     Заняття в клубі проходять цікаво та ефективно. Використовується комунікативна методика з чотирма видами діяльності: читання, мовлення, письмо та розуміння на слух. Під час занять створюється ефект «глибокого занурення» в атмосферу вивчення мови: іноземна - єдина мова спілкування в аудиторії. На уроках використовуються сучасні технічні засоби навчання.

Заняття в міні-групах:

   Заняття проходять в міні-групах по 5-8 осіб. Кількість занять в тиждень обирає сам студент. Він може займатися двічі або тричі на тиждень.
     Максимальна кількість студентів у групі – 8 чоловік, але зазвичай група складається з 5-6 слухачів, що дає змогу застосовувати індивідуальний підхід до кожного студента навчальної групи і створити комфортну атмосферу для спілкування - так зване «мовне середовище». Викладач, працюючи в такій міні-групі,  при підготовці до уроку може використовувати різноманітні форми, методи та прийоми.

Тривалість заняття:

 Тривалість заняття залежить від вікової категорії студента.

 3-4 роки - 60 хвилин;

 5-6 років - 60 хвилин;

 7-16 років - 60(90)  хвилин;

 від 17років - 60(90)  хвилин.

Набір в групи відбувається постійно. Навчання починається по факту набору групи. Час та дні проведення занять визначаються за домовленістю усіх учасників групи.

Гурткова робота:

Окрім основних занять для студентів, щосуботи проводиться безкоштовна гурткова робота:

«Вчимося читати та розмовляти» для студентів 5-6 років.

«Англійський кінозал» для студентів 7-12 років.

«Говоримо grammотно» для студентів 8-13 років.

«Discover the World» для студентів 13-16 років.

Оцінювання знань:

   В кінці кожної теми студенти складають поточні тести. По їх результатам викладач може побачити рівень засвоєної лексики та граматики,вчасно вказати на прогалини студента,якщо,звичайно, вони є.

Термін навчання на кожен рівень складає 10 місяців. По завершенню основного курсу студенти складають два іспити:письмовий та усний. Письмові іспити приймають наші викладачі або наші партнери з екзаменаційних центрів. Щодо усних іспитів,то їх приймають носії мови з якими наш клуб тісно співпрацює. Після складання іспитів видається Сертифікат, який підтверджує, що слухач за певний термін пройшов курс занять з іноземної  мови і досягнув одного з семи рівнів.

Бажаєте навчатися в HLC? Дотримуйтеся наступних кроків:

  Заповніть  анкету на офіційному веб-сайті або ж в одному з наших офісів.

  Отримайте запрошення на тестування, професійні викладачі визначать Ваш рівень.

  Вам порадять групу відповідно до Вашого рівня знань.

  На першому безкоштовному занятті Ви зможете ознайомитися з методикою викладання.

  Дізнайтесь детальну інформацію про навчання та правила внутрішнього розпорядку.

  Приєднуйтесь до HLC :)

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.