Przyjaciele z Polski

 

Ексклюзивний концерт відомого польського гурту ZAKOPOWER подарувало мешканцям консульського округу Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці з нагоди святкування 95-ї річниці Незалежності Польщі. 

Спеціально на запрошення Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, вперше в Україні, з ексклюзивним концертом у Вінниці виступив гурт ZAKOPOWER. Це найвідоміший гурт в Польщі, який вдало поєднав музику гірського Підгалля із сучасним звучанням та роковою естетикою.

Глядачі були зачаровані  чудовими творами  Матеуша Поспєшальського, в новаторському, енергійному виконанні гурту. Лідер гурту Себастьян Карпель-Булецка захопив віртуозною грою на скрипці і «гірським» співом. Глядачам так сподобався виступ, що вони не хотіли залишати  залу . Вони з ентузіазмом аплодували майстрам сцени.

На цьому виступі, звичайно, були присутні студенти, які вивчають польську мову в Harvard LC.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.