HLC NewYear party

 

Тяжко собі уявити людину, яка не любила б свято Нового Року. Адже це неймовірне свято радості, кожна людина потайки очікує, що в новому році збудуться її найзаповітніші мрії, прагнення та бажання! І тому святкування Корпоративного Нового Року в тісному колі колег – співпрацівників – це чудовий засіб згуртувати колектив, зробити його більш дружнішим та відкритим – справжньою великою сім’єю!

Ось і цього року ми вирішили святкувати Новий рік поза межами офісу. Це був гарний відпочинок: чудовий зал в українському стилі ,смачна та домашня кухня,розважальна програма з Дідом Морозом та Снігуронькою,а також привітання та шалені танці.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.