Присяга клубу '13

 

Це вже не перша наша присяга. Нас стає все більше. Ми раді вітати вас в рядах нашої дружньої та сильної команди. До нас приєднуються найкращі, які знають чого вони хочуть досягнути у житті,в кожного з наших студентів є певна ціль..

Сплановане життя — це не утопія. Жити відповідно до своїх планів не означає механічно існувати як робот, це значить поступово, крок за кроком йти до здійснення своїх бажань. Чи вважаю я себе господарем своєї долі?Це теж складне питання, і ніхто, мабуть, категорично на нього не відповість. Думаю, що я — будівничий свого майбутнього: цеглина за цеглиною будую своє життя,що тільки починається. А починаю я його із добросовісного навчання і мрій про майбутнє.

 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.