Our guest / May '13

 

Візит Сергія Іванова у клуб Harvard. Сегрій вже 4 роки працює персональним тренером та веде лекції про правильне харчування на круїзних лайнерах. 11 квітня старшим студентам нашого клубу випала можливість послухати одну із його лекцій. Заняття було проведено у повчально-дотепному стилі та невимушеній обстановці, студенти мали змогу висловитись, задати питання, які їх цікавлять. Усі без виключення занотовували корисну для себе інформацію, нові слова та незнайомі терміни, які були доступно пояснені. Кожен переглянув свої звички у харчуванні, наявність спорту у повсякденному житті та зробив важливі для себе висновки.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.