Студент '13 (Весна)

 

Нещодавно відбувся презентаційний захід, у якому брали участь провідні навчальні заклади нашого міста. Ми мали нагоду не лише розповісти про себе, але і знайти друзів та партнерів у сфері своєї діяльності. Було приємно зауважити,що про нас знають уже багато людей ,адже ми почули безліч приємних відгуків про наш заклад. Ми стали не лише об’єктом зацікавлення серед гостей та учасників події, а і принесли з собою частинку клубної душі та взяли активну участь у культурній частині заходу .Наші студенти самі презентували наш клуб англійською мовою, адже це найкращий доказ того, що ми крокуємо у вірному напрямку!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.