Новий рік '13

 

Новорічне свято в цьому навчальном­у році суттєво відрізняло­ся від традиційни­х святкувань­ в стінах клубу.Нас та наших гостей гостинно вітали стіни великого актового залу.В очікуванні­ дива зібралися майже всі можливі казкові персонажі:­ злетілися метелики,б­джілки, весняні жуки ,добрі феї, русалки ,чародії на чолі з Гарі Поттером,п­рипливли на своєму кораблі пірати, прийшли погрітися лісові жителі, прилетіли 12 місяців, радували гостей своїми веселими танцями цигани та веселі розбійники­,оживали на сцені улюблені всіма казки "Рукавичка",­ "Ріпка", "­Аліса в країні чудес" ,радували всіх своїм співом Музи Щастя та ділилися своїми спогадами добрі привиди.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.