Чайна церемонія

 

Насолоджуючись ароматом та смаком китайського чаю, ти забуваєш про мовні бар'єри . Ти уважно спостерігаєш за процесом частування, прислухаєшся до мелодії, яка чарує та заворожує своїм звучанням. Якась мить, і ти вже десь далеко-далеко на Сході, поринаєш в незнайомі аромати та вслухання в колоритне звучання незрозумілих слів, вдихати запахи екзотичних квітів, пливеш стрімкою течією нестримних емоцій.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.