Торчість клубу '12

 

Творча майстерня - незвичайне і дуже захоплююче місце, де створюються своїми руками шедеври, які будуть неперевершеною прикрасою кімнати і об'єктом гордості Вашої дитини. Ці заняття принесуть багато радості, а також впевненості в своїх силах, адже як це приємно - створити предмет інтер'єру чи оригінальний подарунок для мами, тата чи бабусі своїми силами! На наших заняттях ми: - Розвиваємо дрібну моторику і колірну уяву, - Знайомимося з властивостями різних предметів і матеріалів (піску, гіпсу, каменю, паперу, вовни, пластика, фольги), - Розвиваємо фантазію та творчі здібності, - Розвиваємо акуратність, терпіння і вміння доводити розпочату справу до кінця, - Формуємо художній смак і колірне сприйняття, - Відкриваємо нові таланти, - Заспокоюємося, зосереджуємося, відпочиваємо, та й просто тішимо себе і близьких речами, зробленими своїми руками.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.