Новий рік '12

 

Так ми зустрічали новий 2012 рік!:) 2012 Новий рік –це не просто свято, це гімн новому життю, день пробудження старих та забутих прагнень, найбільш улюблене свято більшості народів. Ми з великим задоволенням підтримуємо традиції проведення новорічних ранків, з залученням найбільш популярного героя з безліччю імен -Санта Клауса( Він же Дід Мороз, Батько Різдва тощо). Цього року ми зосередились на міні-виставах. Якщо для молодшої вікової категорії це була улюблена «Червона шапочка»,то дорослі показували своє бачення відомої «Різдвяної колядки» Діккенса.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.