Випуск 2010-2011

 

Заняття, турботи, тестування… Хтось з нами уже другийрік, хтось- приєднався нещодавно… Комусь тести в радість, а хтос ьшалено хвилювався… І ось, вивже можете зітхнути з полегшенням! Нарешті настав урочистий момент вручення сертифікатів. Ми пишаємось вашими здобутками та не втомлюємось дивуватись вашим здібностям! І нехай випуск це лише мить, у порівнянні з навчальним роком, проте ми глибокопереконані, що для Вас-учнів та батьків- вона є яскравою смугою у веселці Вашого життя!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.