Halloween '10

 

Ми вміємо не лише дарувати знання, але й створювати неперевершену святкову атмосферу :) Ставлення до свята «Хеловін» дуже неоднозначне- хтось сприймає його насторожено ,а хтось – як ще один день для веселих ігор та розваг. Якщо вдуматись,то багато українських традицій також пов’язані з давніми віруваннями, і ми продовжуємо їх вшановувати і підтримувати-то чому ж виключенням має бути колоритне свято «Хеловін» ,адже якщо сприймати його по-доброму, то і саме свято стає добрим.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.