Літній табір '10

 

Літо – море розваг, нових знайомств, подорожей. Мрія кожної дитини піти на літні канікули відразу після закінчення навчального року. Мрія кожного батька та матері бачити, як власні діти навчаються з задоволенням під час літніх канікул. А чому б не поєднати мрії, і прийняти одне рішення? На базі нашого клубу був організований денний англомовний табір .Це чудова можливість покращити знання англійської мови, опанувати корисні навички, зустріти нових друзів, активно та весело провести час, подорожуючи різними країнами, шукаючи скарби, розширюючи кругозір завдяки пізнавальним екскурсіям.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.