Місцевий табір 2017

 

 Уже за традицією, ми організували місцевий англомовний табір у Вінниці! Він припав до душі тим батькам, хто бажав щоб їх дитина провела час влітку із задоволенням, покращивши рівень знань не залишаючи рідного міста.

Як завжди, ми акцентували увагу на іграх та невимушеному спілкуванні, проводили безліч веселих змагань, конкурсів та інтерактивів! Ніяких домашніх завдань та оцінок – збільшили зацікавленість хлопців та дівчат, що в свою чергу стимулювало їх з радістю вирушати кожного дня на зустріч новим знанням та пригодам)

Все пройшло круто: діти під враженнями, батьки задоволенні) А ми щасливі) а присутність носія мови із Канади зіграла важливу роль для сприятливої атмосфери цієї захоплюючої англомовної пригоди)

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.