Summer Camp 17/06

 

 Щороку ми організовуємо для своїх учнів і взагалі усіх бажаючих незабутні подорожі в рамках літніх таборів) Цього разу ми вирушили до Карпат, в поїдку під назвою «Super Star», оскільки кожен з дітей – це безсумнівно яскраво палаюча зірка, яка тягнеться до нових знань з жагою до підкорення все нових і нових вершин!

Неймовірні краєвиди, чисте повітря, кришталеві водойми, захоплюючі прогулянки та безліч цікавих інтерактивів не залишили нікого байдужим! Особливо під враженнями діти залишились від риболовлі з подальшим приготування спійманої форелі, а також кінських прогулянок. І звичайно, варто згадати, що заняття та різні цікаві змагання, які проходили англійською мовою сприйнялись всіма учасниками подорожі на ура, а присутність носія мови із Канади зіграла важливу роль для сприятливої атмосфери цієї захоплюючої англомовної пригоди) 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.