Літній інтенсив

 

 Літо – для багатьох не тільки привід гарно відпочити, але й можливість підтягнути англійську мову. І наш літній інтенсивний курс англійської, чудово справився з цією задачею. Навчання за ексклюзивною програмою Natural English, купа мовної практики в тандемі з неформальною атмосферою, цікавими іграми та завданнями – чудово сприйнялись учнями, що в свою чергу залишило свій відбиток на знаннях кожного. 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.