Корпоратив HLC

 

 Корпоративні свята є невід’ємною частиною в будь-який прогресивної компанії. Вони дозволяють краще пізнати співробітників, сприяють зближенню колективу, підтримці командного духу і виступають як мотивація для подальшої плідної співпраці. Організація корпоративну - процес клопіткий і вимагає знання маси нюансів, тому ми завжди довіряємо його професіоналам, які знають, як забезпечити гостям найяскравіші емоцій і враження.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.