Навчання 10.16

 

Ігри – це невід’ємна частина процесу вивчення іноземної мови. Оскільки будь - яка іноземна мова складна і діти не завжди мотивовані до її вивчення, то за допомогою гри можна ненав’язливо заставити дітей вивчити потрібний їм лексичний і граматичний матеріал. Гра стає  певним зацікавленням учнів до навчання,вона може бути зміною виду діяльності, фізкульт-хвилинкою, що є дуже важливим для енергійних і непосидючих дітей.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.