Іспити 2016

 

Англійська мова все більше і більше  стає невід'ємною частиною нашого життя, і нам не варто цьому опиратися, знаходячи різні аргументи проти вивчення іноземних мов.
Тож навіщо? 
Освоїти англійську мову не так вже і складно, а, враховуючи нові технології навчання, ще й цікаво.
А від знання англійської мови життя, як не крути, суцільна користь!
Тепер вам вирішувати - знати свою рідну мову і прожити життя просто і щасливо, або побороти свою лінь, небажання і вивчити все-таки одну-дві іноземні мови. І тоді ви відкриєте для себе інше життя, наповнене новими знаннями, відкриттями, подорожами світового масштабу!
Так ми закликаємо усіх охочих, які вирішили приєднатися до нашого закладу, щоб вивчати іноземні мови. Адже для наших студентів це не новина. Кожен з них може чітко відповісти, навіщо вони опановують мови інших народів,цікавляться культурою та їх звичаями. Їм не лячно складати іспити щороку, бо вони впевнені у своїх силах.

І все це дякуючи нашим викладачам,які постійно працюють над собою, не зупиняються на досягнутому,передають всі свої знання, прикладають максимум зусиль, щоб у студентів було неймовірне бажання вивчати та пізнавати щось нове. І як приємно чути, що кожен з них бачить прогрес у своїх студентах. Тож так тримати!!!!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.