Випуск 2016

 

Дитинство рано чи пізно закінчується. Завершуються останні  заняття, залишаються в минулому випускні іспити. Наші найстарші студенти опиняються на порозі дорослого життя. Чи будуть вони готові до нього, чи будуть достатньо загартовані для подолання всіляких труднощів і негараздів,чи справляться з безліччю сюрпризів, багато в чому залежить від нас.

А наймолодші -  спішать на довгоочікувані канікули. Але в будь-якому випадку, для всіх них починається новий етап у житті.

Сьогодні у нашому закладі черговий випуск. Подія ця радісна та смутна одночасно. Радісна тому, що в самостійне життя вступає нове покоління випускників,а смутна тому, що найстарші та найкращі випускники сьогодні прощаються з нашим закладом. Одні будуть продовжувати навчання у нашій країні, а інші поїдуть за кордон. Ми впевнені, що отримавши знання в нашому закладі,вони будуть з легкістю навчатися та спілкуватися з іноземцями.

Тож хочемо побажати усім:

Нехай міцніють ваші крила,
Та долі хай будуть щасливі!
Хай негаразди вас оминають,
А друзі й рідні поважають.
Будьте здорові,щасливі
І до навчання кмітливі!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.