Табір 2016 (Карпати)

 

Пройшов останній випуск у нашому закладі,але так не хочеться прощатися зі студентами аж на цілих три місяці.

Щороку, як завжди, не перестаючи вражати наших студентів та їх батьків своїми креативними ідеями,вирішили і цього літа розробити бомбезну літню програму. Довго не думаючи, ми знову повезли їх у мальовничі Карпати, але цього разу до Верховини. Наближаючись до природи, вдихаючи на повні груди п’янке гірське повітря лісів та квітучих полонин, напившись кришталево-чистої джерельної води,ти відчуваєш себе у іншому світі,далеко від міської метушні.

 А гори… На них неможливо дивитись без захвату. Вони починаються тут під самісінькими твоїми ногами, з невеликих кущиків чорниць і стрункими високими травинками,що закінчуються колосочками,на яких, мов на струнах, грає вітер, перетворюючи простір навколо тебе на соломино-зелене море.

 Тільки у Верховині, в серці гір можна досхочу милуватися оповитою серпанку таємниці панорамою Карпатських гір. Верховину називають центром гуцульської культури. Це край багатий на легенди, архітектурні та природні пам’ятки. Наш табір відвідав багато легендарних місцевостей Верховини.

 Наш маршрут розпочався від пам’ятного знаку «Ось і Жаб’є», гуцульська столиця. Перший візит був до хати – музею фільму «Тіні забутих предків». Музей був створений на початку 2000 р. у старовинній хаті Марії та Василя Хімчаків.

  Наступною зупинкою на висоті 700 метрів над рівнем моря, біля ошатної дерев’яної хати нас зустрічав в гуцульській одежі і грою на трембіті Микола Ілюк, він гостинно запрошував до своєї хати – музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульський одяг та на народні музичні інструменти. Після екскурсії ми мали можливість одягнути гуцульський національний одяг. Потім побували на оглядовій вежі, де видніється вся краса гір. Наступний день був не менш цікавим та активним, ми з дітьми відвідали «Писаний Камінь» - це група мальовничих скель, які починаються з каміння  заввишки 2 – 3 метри.  А окрасою Верховини є краса Сріблястих водоспадів великого та малого Гуків. Окрім скель, ми мали можливість побувати в хаті – музеї легендарного Українського письменника Івана Франка. Заключною зупинкою нашої подорожі було чарівне місто Чернівці. Ми побували у  цукерні , де власноруч  створили карамельні вироби та відвідали Чернівецький Національний Університет ім. Юрія Федьковича, який славиться викладацьким складом, найстарішою бібліотекою, ботанічним садом, лабораторіями, дослідницькими станціями.

Ну а саме основне, що запам’яталося,то це-цікаві,насичені заняття з англійської мови, які нам підготували наші викладачі та носій мови з Канади Крейтон, з яким ми працювали цілий навчальний рік, який нам став не тільки справжнім вчителем, але й гарним другом, а також тренінги,командні ігри,майстер-класи, дискотеки та вечірні посиденьки, запуск ліхтариків у небо, створення власних кліпів.

Дякуємо за такий чудовий відпочинок всім, хто був з нами!!!!

Ми будемо з нетерпінням чекати наступного літа!!!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.