Табір 2016 (Вінниця)

 

Людина час від часу так потребує роздумів і спокою. Але не завжди протягом року кожен з нас має таку можливість-прислухатися до свого внутрішнього світу. Іноді шум міста заважає нам, і ми вже звикаємо до цієї безперервної метушні, постійно кудись біжимо, хочемо якнайшвидше переробити всю заплановану роботу,перевантажуємо своїх дітей різними гуртками,навіть не задумуючись,що ми в них крадемо дитинство. Так,ми живемо у такому світі,де все дуже швидко біжить,а особливо час,який на жаль не можна повернути назад, а ще - соцмережі, форуми в інтернеті, телефонні розмови, телевізор і багато-багато інших речей так вдало «допомагають» нам і нашим дітям забути про те, що ми люди, а не роботи.

Тому замість того,щоб вкотре заглядати до соцмереж, дивитися якусь телепередачу чи фільм, ми можемо взяти велосипеди і разом з дітьми поїхати кудись на природу, звідки дуже добре можна спостерігати як заходить сонце,як повітря переповнює пахощами квітів і свіжістю м'яти, а ще, де всюди звучать срібно-чисті мелодії крилатих господарів неба. Погодьтеся,адже жоден хіт на вашому mp3-плеєрі не в силах заспокоїти втомлене серце так, як це вміють голоси птахів перед світанком. Ми любимо всі пори року, бо по-своєму кожна з них нас чарує своєю красою,дивовижністю та неповторністю.  Кожен з нетерпінням чекає на чудову пору року. Так, це літо.

Літо-улюблена пора для нашої дітвори,де немає уроків, не потрібно рано вставати та бігти до школи. Це час, коли діти набираються сил та наснаги на наступний навчальний рік .І разом з тим, найсвідоміша пора для нас дорослих, адже відразу постає питання: як оздоровити своє чадо, як провести час з користю?

Щороку,враховуючи побажання дітей та їх батьків, наша креативна група викладачів та адміністраторів складає цікаву програму відпочинку для них. Наші діти повинні відчувати, що це дійсно літо, і ніхто їх нічим не буде перевантажувати.

Ось і цього року наш табір мав непросту назву «Райський острів». Все було створено так, ніби діти потрапили на острів та провели незабутніх десять днів у хорошій,дружній компанії. Кожен день був неповторним. На «День знайомств», ми виготовляли неймовірно креативні браслети, малювали різні символи один одному, вигадували собі імена, танцювали. На «День космосу» ходили до планетарію, малювали свої планети та давали їм назви. На  «День води» ходили на екскурсію на підприємство «Караван», створювали свої власні картини, використовуючи техніку «ебру», яка нас вразила своєю красою та таємничістю. На «День винахідника» ми запросили  «Шалену лабораторію», де професор зі своєю помічницею вчили нас різних дослідів, а на «День музики» кожен з нас уявляв себе музикантом, граючи на барабанах та маракасах. Хочеться також згадати яку ми робили піцу, яку варили уху на природі, як вчилися складати намет, та як орієнтуватись на місцевості. І ще можна багато писати про наші пригоди, але не будемо відкривати усі таємниці…… Дивіться на наші світлини і все самі зрозумієте!!!!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.