Свято Весни / 16

 

Нарешті настала довгоочікувана весна,десь раніше йде сніг,а десь вже і дощ,а може і сонце. У будь-якому випадку ніяка погода не зможе приховати весняного приходу – аромат, тепле сонце, пташки та інше – все радує наше око і слух.

Весна – то пора квітів. Найперше на чорній землі, ще крізь сніг, підіймають до сонця свої голівки проліски. Вони тендітні, проте такі сильні, що зуміли пробитися крізь товщу снігу.
Хоч весна і додає настрою,але часом не так просто вийти з зимової сплячки і позбавитися депресії.

9 квітня у нашому закладі відбулося свято “Spring Festival”.

Викладачі, адміністративний склад, студенти та партнери  агентство свят «5 зірок»  підготували чудове свято для самих найдорожчих людей у  світі- матусь та бабусь. На святі студенти декламували вірші на різних мовах, співали пісні, танцювали разом з мультиплікаційними героями, а самі найактивніші студенти,які приймали участь у конкурсі “Harvard Spring Selfie” були нагороджені сертифікатами на знижку та фірмовими наборами, а решта студентів, які не зайняли призові місця отримали наліпки.

Та  як же без фіналу свята?

Звичайно, це були холодні фонтани та весняні подарунки кожному учаснику нашого закладу.

Весна прийшла!!! Прокидайся та приєднуйся до нас!!!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.