День св.Патріка / 16

 

17 березня в усьому світі згадують покровителя Ірландії Святого Патрика. Цього дня у зелений одяг вбираються старі й молоді, робітники та представники влади. 17 березня краватку в яскраво-зелених відтінках з задоволенням носить президент Америки Барак Обама та його оточення, а у королівському дворі Великобританії гуляють у зелених капелюхах.

Святого Патрика зображають зі святковою рослиною  трилисником – де кожен листочок символізує триєдиного Бога. Такий атрибут на ура розійшовся країнами Європи. Трилисник прикріплюють до одягу, малюють на шатах та чіпляють до зелених окулярів.

Щороку 17 березня вулицями Нью-Йорка гуляють тисячі людей в одязі лепреконів – персонажів із ірландських  міфів у білих шкарпетках та з рудими бородами. А у Великобританії принц Вільям вручає гілочки трилисника представникам підрозділу британської армії – ірландській гвардії. На вулицях великих міст танцюють ірландські кейлі та жартують.

Ми також приєдналися до святкування цього прекрасного та веселого свята. Наші викладачі та студенти взяли  активну участь у ньому. Всі  прийшли в  яскравих костюмах та капелюшках. А найголовніше-це атмосфера чар,загадки,яка панувала у всьому закладі.  Кожен надіявся,що наздожене Лепрекона та забере у нього горщик з золотом та думав,що саме йому посміхнеться удача знайти щасливий листочок конюшини. І,дійсно такі студенти у нас були,які витягнули довгоочікуваний листочок та отримали від нас приз додаткових зо балів до крамнички мрій.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.