Свято 8 березня!

 

Прекрасний образ жінки – у серці й долі кожного: відчуттям тепла і ласки ніжних маминих рук, благодаті бабусиної молитви. Такі добрі,ласкаві,мужні і ранимі,такі хоробрі і такі тендітні,жінки-найдорожче,що є в житті дітей та чоловіків . Берегині  роду людського,охоронниці домашнього вогнища,вони передають  традиції високої духовності та культури. Щедрість їх душ зігріває,сила духу-захоплює ,а краса вселяє віру,що світ буде врятований. Хочеться,щоб біля таких прекрасних жінок завжди були гідні чоловіки, з якими будуть нестрашні будь-які негоди.

І хоча на нашому святі був лише один чоловік,нам не було сумно. Ми проводили різні конкурси,співали , «створювали нові колекції суконь». 

Тільки тоді,ми осягнемо те, до чого пристрасно прагнемо.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.