Team Building / 01

 

Робота в нашій компанії дає можливість кожному реалізувати себе,застосувати  свої навички та вміння, розвиватись та вдосконалюватись. У нашій команді лише креативні,перспективні та амбіційні співробітники,які не лише професійно підходять до викладання свого предмету нашим студентам,але й вміють активно проводити час зі своїми колегами.

Ми любимо та з задоволенням проводимо разом корпоративи,свята та різні заходи. Ми хочемо, щоб наші співробітники займались улюбленою справою,жили повним життям  та отримували масу задоволення. Бо тільки тоді,ми осягнемо те,до чого пристрасно прагнемо.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.