New Year Party '16

 

Новий рік-саме чудове  і всіма улюблене свято,яке приносить людям у морозний час радість,добро,нові перспективи. Чекаючи на нього,твоя душа знаходиться в очікуванні  якогось Божого дива,настрій людей покращується,всі бажають зробити близьким безліч подарунків.

Новий рік-сімейне свято,його прийнято святкувати у веселій,доброзичливій,домашній обстановці в колі дорогих і близьких людей.

 Напередодні ми вітаємо  з цим чудовим святом наших студентів та їх батьків. Ми завжди створюємо для них феєричну  казку,де головні герої свята - наші студенти. Ну і,звичайно,безліч подарунків від нашого закладу.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.