New Year Party '16

 

Новий рік-саме чудове  і всіма улюблене свято,яке приносить людям у морозний час радість,добро,нові перспективи. Чекаючи на нього,твоя душа знаходиться в очікуванні  якогось Божого дива,настрій людей покращується,всі бажають зробити близьким безліч подарунків.

Новий рік-сімейне свято,його прийнято святкувати у веселій,доброзичливій,домашній обстановці в колі дорогих і близьких людей.

 Напередодні ми вітаємо  з цим чудовим святом наших студентів та їх батьків. Ми завжди створюємо для них феєричну  казку,де головні герої свята - наші студенти. Ну і,звичайно,безліч подарунків від нашого закладу.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.