Бренд року 2015

 

Медіа Корпорація «RIA» нагороджувала кращі торгові марки та підприємства, які вінничани обрали в акції «Народний бренд 2015».

Нагородження проходило 3 грудня у ресторан-клубі «Бурлеск». Святкова програма складалась з танцювальних та вокальних номерів. Нагороди переможцям вручав генеральний директор Медіа Корпорації «RIA» Олег Горобець. 

 Конкурс побудований на громадській ініціативі,де ні в кого немає ніякого фінансового інтересу. Голосування проходило прозоро через соціальні мережі.  
Такі конкурси дуже потрібні, тому що лише завдяки думці споживачів зрозуміло хто працює на результат та рухається вперед,не звертаючи уваги на різні перешкоди.

Приємно відзначити,що цього року наш заклад посів почесне третє місце серед навчальних закладів. Хочемо висловити велику подяку нашим студентам,викладачам та батькам,які активно голосували за нас.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.