HLC. Нам 6 років

 

Кожен з нас чекає на своє День народження. Рік за роком і нам вже шість.

Ми з радістю згадуємо  усіх студентів,які сумлінно навчалися у нас,показали найкращі результати та вступили у вищі навчальні заклади. Дякуємо нашим викладачам,які невтомно працювали,даючи найкращі знання нашим студентам .

Разом з нашими партнерами агентством «5 зірок» ми влаштували неймовірне свято,де були запальні танці від Фіксиків,гарний виступ відомої вокалістки Олени Яворської ,шоу мильних бульбашок,гармата з конфетті,святковий стіл. А головними героями на святі були наші студенти,які бездоганно грали свої ролі на сцені.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.