Відкриття нової філії

 

Наш заклад продовжує розширювати свої горизонти. І цього навчального року ми вирішили відкрити свою наступну філію у місті Козятині. Прекрасне  місто Козятин,яке славиться залізничним вокзалом,церквами , костелами,школами, дошкільними та позашкільними навчальними закладами.

12 вересня відбулося відкриття нашої школи у чудовому торгівельно-офісному центрі «Україна». Викладачі закладу провели чудове свято для наших перших гостей. Це була цікава подорож по всім англомовним країнам. Учні показали чудові знання з історії,географії,ну і,звичайно ж,з англійської мови. Після подорожі була проведена безпрограшна лотерея,де учні виграли магніти,наліпки,фірмові чашки, блокноти,дисконтні картки. А на завершення  відбулася посвята в студенти школи «Гарвард». Всі студенти отримали присяги,в яких прописані  правила нашого закладу.

Чекаємо всіх,хто бажає покращити свої знання з іноземних мов та мріє про подорожі та навчання за кордоном.

 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.