Summer Camp '15

 

 Літо  2015 року  клуб іноземних мов «Гарвард» провів у неймовірному місці. Ми обрали базу відпочинку  "Скеля", тому що вона розташована у найкрасивішому куточку Карпат, де гори зустрічаються з невеликими річками. ЇЇ розташування та інфраструктура ідеально підходять як для спокійного, так і для активного відпочинку. У нашому розпорядженні були:

  • свіже гірське повітря та казкова  природа
  • теплі затишні номери з усіма зручностями
  • чудове 5-разове харчування та гуцульська гостинність
  • навчальні приміщення, конференц- та танцювальна зала
  • спортивні майданчики, настільний теніс, тренажери
  • чудова гірська річка, яку було чутно з номерів нашого комплексу
  • спеціальні місця для багать
  •  Wi-Fi

Отож,невеличка розповідь про нашу подорож.

По дорозі до Хотину наші студенти не сумували (вони співали пісні , розмовляли,грали в ігри, відгадували загадки,).А саме головне ,що до останньої хвилини вони не знали,що з нами в табір їде носій мови з Канади Крейтон Гарсон.

Приїхавши до Хотину,ми відвідали чудову фортецю,де студенти почули історичні факти її виникнення ,побачили старовину зброю, неймовірну картинну галерею ,потрапили до кімнати тортур та гарему.

Приїхавши на базу, ми швиденько поселилися в комфортабельні номери і пішли знайомитися з місцевістю та з працівниками комплексу. Кожний день у нас був розписаний по хвилинам та наповнений цікавими заняттями, під час яких діти мали змогу ближче познайомитись один з одним та подружитись. Щодня наші студенти перевтілювалися то в піратів, то в робінзонів, то в індійців. Шукали скарби, орієнтувалися на місцевості по компасу, вчилися складати намети, були посвячені у юні туристи, робили амулети, розмальовували футболки, грали в різноманітні ігри, побували  на місцевій  дискотеці, співали українські пісні, насолоджувалися музикою та співом гуцулів, ходили збирати чорниці, гриби, пили чисту джерельну воду, каталися на гойдалках та  фунікулерах, побували в музеях, купалися в річці, займалися творчістю, і стали справжніми друзями назавжди.  

І, звісно, все в таборі було на англійській мові! Студенти навіть не відчували мовного бар’єру, бо з ними були чудові викладачі та вожаті. Приїхавши до Вінниці, діти на згадку отримали літні сертифікати та на прощання станцювали свої улюблені масовки.

Пропонуємо вам  переглянути наші світлини, а нашим студентам набратися  сил та на наступний рік поїхати знову підкорювати нові вершини. Де влаштуємо наступний табір,нехай це буде таємницею.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.