День Захисту Дітей

 

1 червня на площі Європейській відбулося свято дитинства. Тут проходили різноманітні майстер-класи, виступи дитячих колективів, конкурси, вікторини та благодійний ярмарок. Роботи,які були виготовлені дітьми під час майстер-класів, передали нашим захисникам. Організатором свята була громадська організація «Народна перемога» у рамках проекту «Мольфар – магія волонтерства» за підтримки Вінницької міської ради та особисто в.о. Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

 Проект «Мольфар» направлений на порятунок поранених, підтримку всіх тих, хто сьогодні захищає терени нашої України, її цілісність.

Наш колектив прийшов до висновку, що це свято варто провести під гаслом «участь у святі – крок до волонтерства». Ми проводили різноманітні майстер-класи, вікторини, діти писали свої побажання англійською мовою  на прапорах України нашим захисникам.

Ми віримо,що краще майбутнє для наших дітей вже не за горами!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.