Harvard Training Centre 2015

 

Ось і завершився курс методичних семінарів “Teaching Creatively” в методичній школі нашого клубу. В центрі уваги останніх трьох занять курсу були теми, які цікавлять кожного викладача -  TeachingListening, TeachingReading та TeachingYoungLearners. Ми вітаємо всіх наших слухачів із завершенням курсу! Хай здобуті знання ведуть вас до нових професійних звершень та допоможуть досягти найвищих результатів у роботі та навчанні!

Ми будемо раді бачити на заняттях наших постійних слухачів та запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нового курсу, який розпочнеться з вересня 2015 року. Теми курсу та розклад занять будуть оголошені  в серпні. Слідкуйте за новинами на сайті.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.