Іспити 2015

 

На сьогодні в Україні англійська мова стає найбільш популярною іноземною мовою. Володіння англійською відкриває перед українцями багатообіцяючі перспективи в кар'єрі, навчанні та в інших сферах життя. Розвиток України та її вступ до світового співтовариства вносить свої корективи в життя мільйонів українців і тепер знання англійської це не розкіш, а засіб для того, щоб стати успішним в житті.

Так і в нашому закладі, ми створюємо чудові можливості для опанування іноземних мов нашим студентам. Щороку вони піднімаються на сходинку вище у своїх знаннях,здобувають нові вершини.

Ми вітаємо усіх наших студентів з чудовими результатами тестування!!!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.