Випуск 2015

 

Кінець навчального року,тестування,підготовка до випуску - все це довгоочікувані моменти,яких ми чекали цілий навчальний рік. І ось цей момент настав.

І як чудово споглядати,що з кожним роком наша родина поповнюється новими студентами.

 Все склалося так,як ми сподівалися(викладачі та студенти в національних костюмах,сонячна погода,чудові сценки ,флеш моб,декламування віршів,пісні,вручення сертифікатів та призів за хороше навчання, виконання гімну нашого закладу,який написав наш викладач англійської мови Чакір Ярослав Олександрович).

Хочемо подякувати батькам за те,що вибрали наш навчальний заклад і вже не один рік ваші діти навчаються у нас. А вам, шановні студенти, навчитися цінувати кожен момент свого студентського життя.

Життя-це шанс. Скористайся ним!
Життя-це краса. Милуйся нею!
Життя-це мрія. Здійсни її!
Життя-це виклик. Прийми його!
Життя-це обов’язок. Виконай його!
Життя-це скарб. Бережи його!
Життя-це любов. Насолоджуйся нею!
Життя-це удача. Шукай цю мить!
Життя таке чудове. Не марнуй його!
Це твоє життя. Бережи його!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.