Семінар 20/05/15. The world of words

 

The world of words. Teaching vocabulary та Using your coursebook creatively. Так називались семінари, проведені у нашій методичній школі 16 травня. Ми завжди раді бачити  на заняттях викладачів та майбутніх вчителів англійської мови, які їх постійно відвідують, та тих, що недавно до нас приєдналися! Цього разу програма була насичена, а аудиторія, як завжди, багаточисельна та дуже вдячна і зацікавлена. Ми із задоволенням спочатку поринули у світ слів, розглянувши етапи та прийом роботи з лексикою на різних етапах вивчення англійської мови, а потім на нас чекала ще більш захоплююча та актуальна тема - вибір підручника та його креативне застосування. На учасників занять методичної школи в нашому клубі і цього разу чекала приємна несподіванка. І навіть не одна. По-перше, всі присутні брали участь у розіграші призів. Ми раді вітати переможців! Їм справді пощастило! Головний призом був посібник для роботи з лексикою та граматикою, а два додаткові, але не менш цінні, – подарункові сертифікати на безкоштовне заняття в методичній школі. Цього разу слухачів порадував і наш партнер – салон краси Дар’я, який презентував всім учасникам подарункові сертифікати на відвідування салону. 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.