Фестиваль Квітів

 

  Любов до квітів з давніх-давен властива всім народам. У Стародавньому Римі святкували свято троянд, в Туреччині - тюльпанів, у Німеччині - конвалії. Цими квітами прикрашали будинки, човни, коней, звучала музика, співали співаки, поети писали свої вірші на довгих смугах паперу і приколювали їх до квітучих кущів і дерев. Наш народ з давніх пір теж дуже любить квіти. В українському народному мистецтві, в мереживах, тканинах, кераміці, розпису - скрізь використовувалися квіти. Оспівувалися вони і нашими композиторами, письменниками, поетами. Звідки ж узялися квіти на Землі? З давніх-давен, коли Земля мала тільки сіре та зелене вбрання, Ве¬селка піднялася дуже близько до Сонця і почала танути. її кольоро¬ві краплі пролилися вниз — так з'я¬вилися на Землі квіти, кущі, трави. А оскільки барвистих відтінків ве¬селки було дуже багато, то і кольо¬рове розмаїття квітів виявилося ди¬вовижним. Ось і на нашому фестивалі квітів студенти почули цікаві легенди,історії,розгадували загадки,створювали свої власні квіти.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.