Пори року

 

Пори року дивовижні і прекрасні. У більшості людей улюбленою порою року є літо. Влітку тепло, не потрібно кутатися в теплі шуби. Дні влітку довгі, тому встигаєш практично все. А як здорово провести свій вільний час увечері в парку, або ж з'їздити на вихідних до озера або ж до річки.
  Але, на жаль, літо це найкоротша пора року. І ось вже не за горами осінь. Восени дуже красиво, особливо в лісі. Це час призначено не тільки для збору врожаю, але і для того щоб захоплюватися красою навколишньої природи. Не дарма в Олександра Сергійовича Пушкіна осінь була найулюбленішою порою.
  Але гарна осінь триває не довго, скоро настає час дощів, а потім і холодів. По праву займає своє місце зима. Зима час свят, саме в цей час люди зустрічають Різдво, Новий рік, Старий рік, День святого Валентина, . Також можна покататися на лижах, ковзанах, санках. Взимку теж можна весело провести вільний час.
  І нарешті, після зими приходить довгоочікувана весна! Нарешті, дні стають довшими, з кожним тижнем стає все тепліше. Ось уже задзюрчали перші струмки, сніг поступово таїть, і з'являються проліски - перші весняні квіти . Саме вони говорять нам про те, що прийшла весна, починається нове життя.

Наше заняття було присвячене улюбленим порам року. Воно пройшло в цікавій ігровій формі,де кожен учасник розповідав про важливість своєї пори року. Студенти виконували завдання,співали пісні,декламували вірші,розігрували сценки,малювали улюблені пори року,відгадували кросворди.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.