Свято Пасхи /15

 

Коли приходить весна в Україну, – пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і починаються Великодні свята. Усі українські сім’ї та родини, шануючи національні звичаї і традиції, зі щирем серцем та чистою душею готуються святкувати торжество торжеств – світле Христове Воскресіння.

Великдень – свято сімейне, коли діти можуть більше поспілкуватися і взяти участь у святкових приготуваннях, а сім’ї мають можливість об’єднатися з родиною і відчути, що вони – єдине ціле.

А для українського народу Великдень має особливий, духовний вимір, адже щоразу сповнює наші серця Вірою, Надією, Любов’ю, спонукає до Миру і Злагоди, надихає на творення Добра.

На нашому тематичному заході студенти почули історію виникнення свята,вивчили нову лексику,виконували різноманітні цікаві завдання,а також розмальовували свою власну писанку,яку потім подарували своїм батькам.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.