Свято Пасхи /15

 

Коли приходить весна в Україну, – пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і починаються Великодні свята. Усі українські сім’ї та родини, шануючи національні звичаї і традиції, зі щирем серцем та чистою душею готуються святкувати торжество торжеств – світле Христове Воскресіння.

Великдень – свято сімейне, коли діти можуть більше поспілкуватися і взяти участь у святкових приготуваннях, а сім’ї мають можливість об’єднатися з родиною і відчути, що вони – єдине ціле.

А для українського народу Великдень має особливий, духовний вимір, адже щоразу сповнює наші серця Вірою, Надією, Любов’ю, спонукає до Миру і Злагоди, надихає на творення Добра.

На нашому тематичному заході студенти почули історію виникнення свята,вивчили нову лексику,виконували різноманітні цікаві завдання,а також розмальовували свою власну писанку,яку потім подарували своїм батькам.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.