Розмовний клуб #02

 

Наші суботні зустрічі продовжуються. Сьогодні ми, як і обіцяли, подорожували чудовою країною Францією. А нашим гідом був волонтер з громадської організації  Антонін Ніколашон з провінції Діжон. Ми дізналися,що...

1 . У Франції знаходиться найбільша кількість замків в світі - всього 4969 штук. Майже п'ять тисяч! Приблизно стільки ж вже випарувалося  французької землі .

2 . У Франції були винайдені колготки. Жіночі колготки - геніальний винахід XX століття , адже їх можна ще й як відмінний медичний джгут використовувати , щоб кров зупиняти , і в саду  від шкідників і т. д. :)

3 . Офіційна , державна мова Франції - французька. Але без англійської ви роботу ні за що не знайдете , і жоден француз не зможе зрозуміти , як це ви не розмовляєте англійською. Якщо вони чують акцент , відразу переходять на англійську . У Франції знаходяться найбільш відвідувані в світі пам'ятки : собор Нотр -Дам- де- Парі і монастир Мон -Сен -Мішель .

4 . Франція - сільськогосподарська країна .

5. Франція - батьківщина кінематографу.

6 . Франція - батьківщина повітроплавання.

7 . Франція - батьківщина велосипеда.

8 . Франція - батьківщина балету.

9 . Франція - батьківщина Сезанна , Альфонса Доде , Екзюпері , Дюма , Мольєра , Вольтера ...

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.