Методична школа

 

Черговий методичний тренінг із циклу Teaching Creatively відбувся 4 квітня. Ми були раді вітати на занятті як студентів, так і викладачів педагогічного коледжу.Семінар був присвячений темі  TeachingPronunciation. Ми розглянули головні принципи успішної фонетичної зарядки як частини уроку іноземної мови та побачили, які веселі ігри та вправи можна використовувати на уроці для навчання вимови. 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.