Розмовний клуб #01

 

Щосуботи Harvard Language Club проводить додаткові безкоштовні заняття з англійської мови. Розуміючи, що це вихідний день і всі студенти мріють відпочити та довше поспати, ми врахували їх побажання та підготували цікаву тематику наших занять. Ідея таких зустрічей- створити для наших студентів "іноземне" дозвілля, де б вони не тільки розвивали свої навички спілкування іноземною мовою, а й гарно проводили час зі своїми друзями. Наступної суботи ми відправимося в країну кохання, століттями оспівана у віршах і вишуканій прозі, країну високої моди та витонченої архітектури.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.