Свято Весни /15

 

6 березня був проведений виховний захід з нагоди свята 8 березня. Були запрошені діти 3-5 класів, які отримали чудову нагоду власноруч зробити подарунок для своїх матусь. А саме за допомогою відеоматеріалу та допомоги викладача студенти виготовляли вітальну листівку в 3D форматі. Обкладинку листівки прикрасило віршоване вітання англійською мовою. Декором для листівки послужили кольорові фігурки квітів, дерев, метеликів, сонця та багато інших елементів з бісеру та блистівок. Отже, маленькі творці мали неабияку можливість втілити всі свої здібності та фатантазії в творчості. Сподіваємось, що наші мами були приємно здивовані витворами своїх найдорожчих художників.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.