Диктант з польської

 

5 листопада о 12:00 годині в м.Вінниця на базі Вінницького державного політехнічного університету пройшов диктант з польської мови під назвою «Ja piszę, ty piszesz, my piszemy... po polsku». Ініціатором заходу виступив фонд «Свобода і демократія”
Написання диктанту було приурочено до святкування Дня незалежності Польщі. Тому текст був тематично пов'язаний із історичними подіями, що призвели до повернення Польщею незалежності у 1918 р. За складністю текст диктанту відповідав рівню В2. 

Написання диктанту проводилося у рамках проекту «Біло-червоне АБЦ. Польська програма підтримки освіти в Україні", що спільно фінансується з коштів, отриманих від Міністерства закордонних справ, у рамках конкурсу на реалізацію завдання «Співпраця з полонією і поляками за кордоном у 2014 році". 

Наші студенти вперше прийняли участь у написанні  такого диктанту та були приємно вражені своїми результатами. Вітаємо їх!!!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.