HLC NewYear /15

 

Новий рік-це довгоочікуване свято, яке чекають з нетерпінням не тільки діти,а й дорослі. Кожен з нас мріє,що новий рік принесе мир,благополуччя,сімейний затишок для його родини, а головне багато подарунків під ялинку.

Наш колектив також очікував на це свято. І цього разу ми вирішили відсвяткувати його не так як завжди .

Нам захотілося втікти від швидкого ритму життя і перенестися у старовину. І наша мрія збулася.

Ми потрапили у 19 століття. Коли ми зайшли у музей-кафе «Вітальна щасливого щастя» ,то одразу завмерли,проникли ся духом  того часу. Шикарні шпалери на стінах,ліпні карнизи та плафони на стелі, канделябри,музичний інструмент,  срібний посуд,картини ,буфет з великою кількістю чаїв , ароматної кави та безліччю тістечок на всі смаки. Але особливу увагу заслуговує колекція годинників. Усі вони різняться дизайном та боєм. Нам розповіли захоплюючу історію виникнення даного музею.

Розпочали ми своє свято з новорічних привітань один одному,провели інтригуючий аукціон,цікаві конкурси між командами,нагородили наших викладачів,які показали найкращі результати в підготовці наших студентів.

І це ще не все… Другу частину нашого святкування продовжив чудовий гурт «Зірниця». Дівчата радували нас своїм  репертуаром пісень,чарівністю та неповторністю.

 Весь вечір ми співали  пісні на різних мовах , насолоджувалися ароматами кави та чаю,приміряли капелюшки тих часів та фотографувалися на пам'ять. І на кінець заспівали пісню «Happy New Year».

Коли поверталися до дому,то ще довго перед очима стояла затишна кав’ярня ,а в душі лунали чарівні пісні.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.