Тренінг 20/12/14

 

Christmas`s in the air! Наближається Різдво! Під таким девізом наші викладачі провели тренінг, присвячений Новому Року та Різдву. Ми поділились досвідом про те, які цікаві та креативні ігри можна проводити на уроках іноземної мови на новорічну та різдвяну тематику. У найзахопливіші ігри  наші викладачі із задоволенням грали самі, а саме у «Попади в сніговика», «Новорічний поїзд», «Зірка на ялинку», «Передай іграшку» та ін..

Наприкінці тренінгу всі вчителі проявили свій акторський талант у постановці короткої новорічної п’єси «Santa`s missing hat» про те, як Санта не міг знайти свій знаменитий капелюх. Ідеї, конкурси та ігри наші викладачі використовували на своїх новорічних та різдвяних заходах та тематичних уроках, у ході яких учні відчули святкову атмосферу. Merry Christmas!

Happy New Year!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Українсько-Польський Центр Освіти “UniverPL”

Harvard Language Club є офіційним партнером у місті Вінниця Українсько-Польського Центру Освіти “UniverPL” - польської компанії з головним офісом у Варшаві, що допомагає українським абітурієнтам вступати до польських ліцеїв, технікумів та університетів.

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.