Захід: 17/11/14

 

14.11.учні Карловської І.В. побували в казці. Вони відвідали позакласний захід, присвячений казці «Пастух та вовк». Ірина Володимирівна захопила дітей своїм неординарним, артистичним прочитанням казки. Учні дізналися багато нових слів та обговорили, чому треба завжди говорити правду. Щирі та хвилюючі історії із життя дітей на цю тему не залишили б байдужим нікого. В кінці заходу учні зобразили своє бачення почутої історії у вигляді чудових малюнків та щиро подякували викладачеві за цікавий та змістовний захід.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.